KURS „NOWE ŻYCIE”

„Zapraszamy młodzież w wieku 18-30 lat na Kurs NOWE ŻYCIE!
Miejsce: Sala przy katedrze radomskiej.
Termin: ostatni weekend lutego (26-28 lutego 2016r.).
Informacje: w gazetce.
 

Świadectwa uczestników Kursu:
„Moje największe przeżycie to ostatni etap Kursu, kiedy naprawdę poczułem, że Duch Święty jest przy mnie. Czułem Jego obecność na własnym ciele. Poza tym przeżyłem najlepszą spowiedź w moim życiu”.

Tomek
 

„Zastanawiałam się po co mi taki Kurs. Wczoraj na spowiedzi po raz pierwszy wydobyłam z dna swojego serca to, o czym nigdy nie mówiłam, czego się wstydziłam, to że mój tato pił, że dom nie kojarzy mi się z miłością i pokojem, że trudno mi dotknąć miłości Boga i że bardzo pragnę, by Jezus wtulił mnie w swe ramiona i nigdy nie wypuścił. Mam nadzieję, że wybaczyłam tacie i że Duch Święty zmieni moje relacje na lepsze i że uwierzę, że Bóg mnie kocha”.

Gosia
 

„Bóg zabrał mój lęk i strach, bo Mu na to wreszcie pozwoliłam. Wcześniej żaden psycholog nie był w stanie mi pomóc. A teraz, kiedy powierzyłam swoje życie Jezusowi, tak na 100%, poczułam, że jestem wolna. Podczas tego Kursu czułam, jak moje serce odpoczywa od troski i fiksacji. Czułam pokój i nic nie było tak ważne. Tylko mówiłam „Boże, Ty jesteś, jesteś, jesteś…”. W sumie to wszystko wiedziałam, to co było na tym Kursie, ale nigdy nie chciałam tego przyjąć. Wcześniej to ja byłam królem i rządziłam swoim życiem tak, jak chciałam – tak, że rozbijałam sobie głowę. Żyłam w ciemności, nikomu nie ufając. Teraz chcę inaczej – wybrałam Boga".

Gosia
 

„Wcześniej byłam jak religijny analfabeta. Najpierw dowiedziałam się, że Bóg mnie kocha – mimo wszystko, że jestem godna Jego miłości. Potem wszystko się poukładało: pierwszy jest Bóg, a potem reszta. A na koniec doświadczyłam „dotknięcia” Ducha Świętego – wciąż czuję tę radość i spokój. Znalazłam to, czego całe swoje życie szukałam. Dzięki Ci Boże, że tak pokierowałeś moim życiem, że stałam się dzieckiem Bożym. To było piękne, niezapomniane przeżycie – to POCZĄTEK NOWEJ DROGI.
Chciałabym zachęcić jak najwięcej ludzi do uczestnictwa w tym Kursie”.

Kasia.

 

Zaprasza „Galilea”
do góry