NAJLEPSZA OFERTA!

WAKACJE Z BOGIEM!

Jeśli już byliście na pieszej pielgrzymce, wiecie doskonale, że ciężko jest z takiego wydarzenia zrezygnować i wiele planów
wakacyjnych podporządkowuje się właśnie jej.

Kogo w tym roku zachęcisz, aby 6 sierpnia wyruszył razem z nami na pielgrzymi szlak do Częstochowy?

Każdy z nas ma swoją intencję, dla której pragnie iść. Nie bez powodu mówi się, że „modlitwa czyni cuda”. Nie ma lepszej oferty wakacyjnej, niż wakacje z Bogiem!

Jeśli jeszcze nie byliście z nami - na pewno warto pójść i nie bać się samej trasy! Idziemy tylko osiem dni!

Na pielgrzymim szlaku spotkasz bardzo wiele życzliwych osób, które w razie trudności chętnie Ci pomogą i jak trzeba wezwą służby medyczne. Podczas pielgrzymki poznasz wspaniałe osoby, które na pewno wniosą coś bardzo wartościowego do Twojego życia i wiary.

Nie przejmuj się też noclegami! Chętnie jesteśmy zapraszani na noclegi do gospodarzy w parafiach.

Boga poznawać można na wiele sposobów, chociażby wędrując i podziwiając piękno polskiej przyrody. Jeśli wydaje Ci się, że marsz może się ciągnąć w nieskończoność i być bardzo nudny - również nie powinieneś sobie tym zaprzątać głowy. Aby Ci się lepiej i lżej wędrowało pomoże Ci modlitwa, rozmowy. Wszyscy razem będziemy też śpiewać radosne pieśni wychwalające Boga. Grupa muzyczna ma już przygotowane kilka przyśpiewek na melodie dobrze Ci znanych polskich i zagranicznych hitów z radia.

Do zobaczenia na szlaku!

Bartłomiej Paduch

do góry