25 LAT GAZETKI

Co znajdujemy w naszym Tygodniku „Moja Parafia”?

Znajdujemy podpowiedzi do tego, jak żyć Ewangelią. Znajdujemy wykład, czego nas Ewangelia uczy. Poznajemy,
jak widzą świat nasi duszpasterze. Z Gazetki możemy nauczyć się Katechizmu Kościoła. Dla dzieci Katechizm często przybiera formę łamigłówek i konkursów. Co tydzień czytamy artykuły Redaktorów. Redaktorów – amatorów…

Drodzy Czytelnicy! Już 25 lat minęło, jak jesteśmy z Wami i dla Was!

Staramy się być autentyczni i wiarygodni. Zamieszczamy świadectwa ludzi boleśnie doświadczonych, a mimo to – wiarę ustrzegli.

Pisząc artykuły słuchamy Ducha Świętego i tego, co nam w sercu gra. Opieramy nasze teksty na Słowie Bożym, apokryfach, życiorysach świętych, dziełach wybitnych teologów. Staramy się uważnie obserwować świat, Kościół i świętą Liturgię. Przeglądamy najlepsze strony internetowe. Chcemy, by do takich należała mojaparafia24.pl.

Nieraz mamy pod górkę. I to bardzo. Dlatego prosimy o modlitwę, wsparcie i wyrozumiałość.

Cieszą nas pochlebne opinie o Gazetce, a te negatywne szczegółowo analizujemy, aby w przyszłości jak najmniej błędów popełniać.

Zapraszamy Wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia, lub coś im „w duszy gra” do podzielenia się z nami,
do włączenia się w pracę Redakcji. Choćby na chwilę. Każdy z nas ma jakieś doświadczenie, którym warto się podzielić. Czasem wystarczy nam tylko podpowiedzieć, co chcielibyście przeczytać w naszej, w Waszej, Gazetce. Co dodać,
co ująć, by Gazetka mogła być.

Trwaj Gazetko, trwaj. Trwaj sto lat!