NIE USTAJEMY W MODLITWIE ZA CAŁY ŚWIAT

„Panie Boże, przepraszam za to, że nie słuchałem rodziców i za to, że denerwowałem siostrę. Dziękuję Ci za ładną pogodę i za to, że żaden z moich bliskich nie zachorował na koronawirusa. Proszę Cię o pokój na świecie, żeby nie było wojen
i żeby epidemia szybko się skończyła”.

Grześ

„Panie Boże, ufamy w Twoje wielkie miłosierdzie i prosimy, nie opuszczaj nas. Wspomagaj, byśmy nigdy nie zbłądzili. Panie Jezu, potrzebujemy Cię. Ty wszystko możesz. Uchroń nas od koronawirusa oraz od wszelkiego zła”.

Michalina

„Panie Jezu, proszę Cię o uzdrowienie chorych. Spraw, aby głęboko w Ciebie wierzyli. Uzdrów wszystkich chorych na koronawirusa i spraw, aby jak najszybciej zniknął i nie czynił nikomu więcej krzywdy. Spraw, aby ci, którzy w Ciebie nie wierzą, uwierzyli i nawrócili się. Daj mojej rodzinie przeżyć wspaniałą Uroczystość I Komunii świętej”.

Natalka

„Dobry Boże, ześlij nam wszystkim pocieszenie i cierpliwość. Spraw, byśmy w tej trudnej dla nas sytuacji potrafili znaleźć miłość, uśmiech i słowa pocieszenia dla innych. Spraw, byśmy wyszli z tej próby zwycięsko, byśmy dzięki niej stali się lepszymi ludźmi”.

Maciek

„Panie Boże, uchroń nas w tym trudnym czasie. Proszę, zmiłuj się nad całym światem”.

Julia

„Mój Jezu, pokornie błagam Cię, abyś udzielił szczególnych łask mojej rodzinie. Niech nasz dom będzie świątynią pokoju, czystości, miłości, pracowitości i wiary. Proszę Cię, abyś chronił i błogosławił moich bliskich, obecnych i nieobecnych, żyjących i zmarłych. O Maryjo, miej w opiece moją rodzinę i wszystkie rodziny na świecie. Obroń świat przed tragedią wojny, rozpaczy i nienawiści. A szatana - sprawcę wszelkiego zła, niepokojów, rozbicia i niezgody, strąć do piekieł”.

Erwin

„Boże, proszę Cię o zdrowie w tym trudnym czasie panowania pandemii koronawirusa. Proszę Cię, dopomóż i daj siły wszystkim lekarzom i tym, którzy opiekują się chorymi i narażają swoje życie. Niech ta straszna choroba się zatrzyma i nie powoduje więcej zła”.

Gabrysia

„Panie, prosimy, aby dzięki Twojej łasce koronawirus nie mógł wejść do naszych domów. Połóż ścianę aniołów wokół każdej rodziny i pozwól, aby Twoje Słowo ożyło”.

Oskar

„Ojcze, dzisiaj modlę się do Ciebie w intencji całego świata i moich rodziców. Bardzo ich kocham i chcę, żeby
byli szczęśliwi i bezpieczni. Dlatego proszę, abyś czuwał nad nimi i całym światem. Kocham Cię, Boże, i dziękuję, że jesteś”.

Piotr

„Panie Jezu, pomóż nam przetrwać najtrudniejszy ten czas, jaki w tej chwili jest. Ochroń nas od złego i choroby”.

Maja

„Panie, prosimy za przyjaciół i znajomych. Daj im Swoje miłosierdzie, by zwiększyli zażyłość z Tobą. Prosimy Cię również o zdrowie dla ludzi na całym świecie”.

Liliana i Żaneta

"Maryjo, chroń wszystkich ludzi na całym świecie w tym ciężkim czasie, kiedy pandemia opanowała świat. Proszę, pomóż nam ją przetrwać i pokonać”.

Natalia

„Panie Boże, proszę, by pandemia na całym świecie w końcu się zakończyła i życie wróciło do normalności”.

Lena

„Panie Jezu, proszę Cię, żeby na całym świecie zapanował pokój, byś uchronił świat przed zachorowaniami i zgonami spowodowanymi koronawirusem. Proszę, byśmy wszyscy mogli bez ograniczeń uczestniczyć w Wielkanocy i sakramencie Pierwszej Komunii świętej”.

Oliwia

„Kochany Panie Boże, wiem, że możesz wszystko i jeśli tylko zechcesz, to cała ta pandemia minie. Wiem również,
że my ludzie grzeszymy, często postępujemy niewłaściwie. Jesteśmy grzeszni, ale najważniejsze, żebyśmy o tym wiedzieli i starali się poprawić i nie grzeszyć. To trudne, bo grzech przychodzi nam tak łatwo i bez wysiłku. Ludzie muszą zrozumieć, że musimy postępować zgodnie z przykazaniami, a nie zmieniać je tak, jak nam wygodniej, jednych przestrzegać, a drugich nie. Panie Boże, pomóż nam przez to przejść. Daj nam cierpliwość, odpowiedzialność
i mądrość, byśmy wytrzymali. A gdy już to wszystko minie, żebyśmy umieli Ci podziękować”.

Edyta

„Panie Boże, ochroń moją rodzinę i cały świat przed tym strasznym wirusem. Nie pozwól, aby ludziom działa się krzywda. Tak wiele osób teraz cierpi. Spraw, aby epidemia szybko się skończyła, bo chcę żyć normalnie i bardzo się boję”.

Piotr

„Panie Boże, nie opuszczaj chorych, cierpiących i samotnych. Dziękuje Ci, że jesteś obecny w moim życiu. Bardzo czekam, żeby pierwszy raz przyjąć Eucharystię”.

Marta

„Panie Jezu, spraw, abyśmy wszyscy zjednoczyli swoje siły i modlili się jak najwięcej i wspólnie pokonali tego koronawirusa. Spraw, aby naukowcy jak najszybciej wynaleźli szczepionkę i żebyśmy mogli normalnie żyć, tak jak kiedyś. Teraz możemy się zastanowić wszyscy nad swoim postępowaniem. Niektórzy z nas mieli wszystko i tego nie doceniali,
a teraz widzimy, że życie jest krótkie i trzeba cieszyć się każdym dniem. Boże, bądź z nami. Ufamy, że świat będzie lepszy. Kiedyś kłóciliśmy się o wszystko, a teraz zaczynamy doceniać to, co mamy”.

Oskar

„Boże, zmiłuj się nad wszystkimi krajami, które są bezsilne wobec okropnej epidemii ogarniającej cały świat”.

Eryk

„Panie Boże, w tych trudnych chwilach oddaję siebie, moją rodzinę i cały świat w Twoje ręce”.

Łukasz

„Panie Boże, zachowaj nas w zdrowiu. Ofiarujemy Ci nasz kolejny dzień, wspomagaj nas w pracy i modlitwie.
Uchroń nas od wszystkich chorób”.

Małgosia

„Święty Dominiku Savio, który pomagałeś chorym podczas epidemii w Turynie, proszę Cię, pomóż nam w tym trudnym czasie. Pomóż chorym wrócić do pełni zdrowia. Proszę Cię w szczególności o zdrowie dla mojej Mamy, która nosi
w brzuszku mojego Braciszka. Obejmij ich swoją opieką”.

Dawid

„Panie Jezu, który jesteś największym dobrem tego świata, proszę Cię, zachowaj nas wszystkich w zdrowiu w tym trudnym czasie”.

Zuzia

„Panie, wysłuchaj naszej modlitwy, która wznosi się do Ciebie spośród rozpaczy całego świata”.

Kacper

 „Panie Jezu, proszę Cię, aby epidemia się skończyła, abyśmy mogli wrócić do szkoły i swoich obowiązków, których wcześniej nie lubiliśmy, a teraz chcielibyśmy je wykonywać”.

Natalia

„Święty Janie Pawle II, proszę Cię o łaskę zdrowia dla całego świata. Proszę o ochronę przed chorobami, przed koronawirusem i jego skutkami. Proszę Cię o oddalenie epidemii. Jezu, ufam Tobie. Jezu, zajmij się tym”.

Michał

„Kochany Panie Boże! Proszę Cię bardzo o zatrzymanie tej epidemii, żebyśmy mogli znowu chodzić do szkoły, kościoła, przyjaciół; byśmy znowu mogli spokojnie się bawić i spotykać. Pomóż nam wszystkim przestrzegać zaleceń, byśmy nie stanowili zagrożenia dla siebie i innych. Spraw, byśmy pomagali sobie nawzajem. Pozwól nam, Panie Boże, zrozumieć, czemu nas tak doświadczasz, byśmy mogli zmienić swoje postępowanie”.

Asia

„Panie, Ty w nasze serca wlałeś pragnienie szczęścia i miłości. Spraw, by moja rodzina była zawsze szczęśliwa,
by zawsze panował spokój i zdrowie. Chroń nas od niebezpieczeństw i chorób. Spraw, by czas pandemii koronawirusa szybko zakończył się”.

Igor

„Panie, tak bardzo chciałbym wrócić do szkoły, wyjść na podwórko i pobawić się z kolegami. Proszę, ześlij łaskę na cały świat i przebacz nam grzechy i przewinienia”.

Piotr

„Panie dziękuję Ci, że mieszkasz już w moim sercu. Proszę, aby ludzie nie chorowali i aby szybko można było wrócić
do szkoły, pójść na Mszę święta do kościoła i na spowiedź w pierwszy piątek kwietnia”.

Anastazja

„Panie Jezu, opiekuj się moja rodziną i moją Ojczyzną. Przeżywamy bardzo ciężki czas. Czuwaj nad nami, żebyśmy
z Twoją pomocą wyszli z tej próby mocniejsi w wierze. Wierzę, że zawsze czuwasz nad nami, ale dzisiaj otul nas
mocniej płaszczem Twej opieki. Zawierzam Ci w tej modlitwie wszystkich, którzy walczą o nasze zdrowie. Wierzę,
że dzięki Twojej łasce przetrwamy”.

Amelia

„Panie Jezu, modlę się w tych ciężkich chwilach o zdrowie i pokój. Ześlij na cały świat swoją łaskę i obdarz nas wszystkich miłością i wiarą za pośrednictwem Twojej i naszej Matki, Maryi. Wybacz grzechy nasze i całego świata”.

Wojtek

„Panie naszego Wielkiego Postu; Panie czasu, który boli do głębi serca; Panie chwil wypełnionych próbą prawdziwej pustyni, bądź Miłosiernym Samarytaninem dla świata; bądź Ojcem, który przytuli nasze rodziny i obdarzy je nową nadzieją; bądź Światłem jaśniejącym w tunelu pandemii”.

Angelika

do góry