NIEZWYKŁY KONCERT

Przy okazji składania sobie świątecznych życzeń często kierujemy do siebie takie słowa: abyśmy umieli się zatrzymać w pędzie codziennego dnia, byśmy umieli znaleźć chwilę wytchnienia i wyciszenia.

Niezwykły koncert, „Wieczór kolęd”, który odbył się 15 stycznia w naszym kościele, dał nam właśnie taką okazję. Wystąpiły trzy grupy muzyczne z naszej parafii: Schola dziecięca, prężnie działająca i multiinstrumentalna młodzieżowa Schola Pallotiego oraz chór kościelny „Gloria Dei”.

Wszystkie trzy zespoły dały przepiękny koncert kolędowy, który pozwolił jeszcze przez chwilę cieszyć się doniosłą atmosferą najpiękniejszych Świąt w roku – Świąt Bożego Narodzenia. Najmłodsi artyści czuli rangę koncertu i zaprezentowali się najpiękniej jak potrafili. Schola Pallotiego, to już w sumie profesjonalny zespół, który w miarę upływu czasu zdobywa kolejne szczyty muzycznego wtajemniczenia. A chór „Gloria Dei” jest prawdziwą muzyczną wizytówką naszej parafii.

Wszystkim Artystom, którzy wykonali dla nas kolędy i pastorałki PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! Nie tylko za koncert, ale także za to, że znajdują czas na rozwijanie swoich pasji i muzycznych talentów i za to, że dzięki nim możemy się zatrzymać i przedłużać atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

mf