DZIEŃ, KIEDY SPOTKAŁEŚ BOGA

Bardziej niż darów potrzebujemy Boga. Bóg zaprasza nas do coraz pełniejszego otwierania się na Jego obecność. Przyjaźń z Jezusem jest doskonałą odpowiedzią na pragnienie posiadania przyjaciela. Miłość do Boga znosi lęk. Trwanie zaś w Jego obecności i przyjaźni więcej znaczy niż poszczególne dobra, jakich możemy od Niego oczekiwać.

Redakcja naszej parafialnej Gazetki zaprasza Czytelników do współtworzenia Gazetki. Zapraszamy ludzi młodych i starych, wrażliwych, zranionych, samotnych, żyjących w rodzinach – wszystkich, którym „coś” leży na sercu. Piszcie do nas o tym co Was cieszy, co boli, jakie są Wasze marzenia, relacje z Bogiem. To, o czym napiszecie, będziemy chcieli wydrukować w naszej Gazetce. Za Waszą zgodą – podpiszemy to imiennie lub incognito. Jeśli incognito, to tylko Redakcja będzie wiedziała, kim jest autor. Chcemy, aby Gazetka była postrzegana jak cichy, dyskretny przyjaciel, któremu można powiedzieć prawie wszystko. Czekamy na Twoje teksty, drogi Czytelniku!

A może na wakacjach spotkałeś Boga? Opowiedz nam o tym.

Nasz e-mail: mojaparafia@gmail.com
Spotkanie Redakcji: w poniedziałki o 1630 przy kancelarii.

Jadwiga Kulik