• 13. NIEDZIELA ZWYKŁA

30 czerwca 2024 r.

Dzisiaj o godz. 1100 Msza święta w intencji ks. Pawła Śliżewskiego SAC z okazji imienin.
    Polecajmy naszego Solenizanta opiece Maryi i św. Wincentego Pallottiego także w naszych osobistych modlitwach.

Dziś ostatnie Nabożeństwo czerwcowe o godz. 1720.
    W lipcu, w dni powszednie, na zakończenie Mszy świętych wieczornych będziemy odmawiali Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.

Jutro o godz. 1720 wypominki roczne i Msza święta za zmarłych.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W czwartek Nabożeństwo o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne o godz. 1720.

W I piątek spowiedź (także dla dzieci) podczas porannych Mszy świętych i od godz. 1720.
    Adoracja w godz. 830 - 2100 zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
    O godz. 1720 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętej w piątki o godz. 1500.

W I sobotę Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1700.

W przyszłą niedzielę o godz. 1400 Msza święta hospicyjna, a o godz. 1700 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
    W wakacje niedzielne Nabożeństwa będą tylko w I niedziele miesiąca o godz. 1720.

W wakacyjne niedziele spowiedź w dużym kościele będzie tylko w konfesjonale po prawej stronie od wejścia do kościoła.

Przez wszystkie niedziele lipca i sierpnia sprawujemy dodatkową Mszę świętą o godz. 2000.

(Aktualizacja: 29.06.2024 | 2200)

UWAGA:

W NIEDZIELĘ OGŁOSZENIA MOGĄ ULEC ZMIANIE, ZA CO REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI.
AKTUALNE OGŁOSZENIA TYLKO I WYŁĄCZNIE POD KONIEC NIEDZIELNYCH MSZY ŚWIĘTYCH.